Fiber optik Medya Dönüştürücü Fiber Alıcı-verici Tek Modlu Çift Fiber 10/100 M 25 KM

₺103.80

Yeni ürün

Stokta var

Marka Adı SFOT
Model Numarası HTB-1100S


Fiber optik Medya Dönüştürücü Fiber Alıcı-verici Tek Modlu Çift Fiber 10/100 M 25 KM
ürün Açıklaması: HTB-1100 S olduğunu 10/100 M adaptif hızlı Ethernet optik alıcı-verici. bunu elde edebilirsiniz iki farklı çift bükümlü kablo ve fiber optik iletim dönüşümün orta, röle baz-TX 10/100 ve 100 base-FX iki farklı ağ segmentleri, uzun mesafe tatmin edebilir, yüksek hız ve yüksek bant genişliği hızlı Ethernet çalışma grubu kullanıcı ihtiyaçları. ürün Parametreleri: 1. Follow IEEE 802.3, IEEE 802.3u ve 100Base-FX standartları 2. Provides bir standart RJ45 arayüzü ve iki SC fiber arayüzü 3. LED: Güç, FDX/Col, FX link/Act, TEKSAS Link/Act, Fx 100, TX 100 4. Dubleks Modu: Tam veya Yarım Dubleks Modu 5. Veri aktarım hızı: 10/100 Mbps veri aktarım hızı 6. Güç Gereksinimi: AC 100-240 V 50/60 HZ DC 5 V/2A 7. Ambient Sıcaklık: 0 ila 70 derece 8. Humidity: yüzde 5 yüzde 90 9. Dimensions: 40*100*140mm 10. Cable: Cat.5 UTP Kablo 11. Fiber Tekli: 9/125um detaylar: lif Tipi Tek-modu dubleks SC fiber optik arayüz tipi dalgaboyu 1310nm iletim mesafesi 25Km Min TEKSAS PWR:-17.0dBm Max TEKSAS PWR:-8.0dBm hassasiyet:-31.0dBm bağlantı Bütçe: 14.0dBm

Ucuz Fiber optik Medya Dönüştürücü Fiber Alıcı verici Tek Modlu Çift Fiber 10/100 M 25 KM, Yüksek Kalite Fiber optik Medya Dönüştürücü Fiber Alıcı-verici Tek Modlu Çift Fiber 10/100 M 25 KM, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler